+380673870816 +380673870816

У Рівному дітей навчають мистецтву писанкарства

     До Великодня лишилося трохи більше тижня і за давньою українською традицією у цей час розпочинається ретельна підготовка до свята. Один із етапів – створення невід’ємного атрибуту свята – писанки. Цьому мистецтву навчають усіх бажаючих дітлахів у підлітковому клубі "Самоцвіт".

     Відкрилося заняття з писанкарства, як годиться розпочинати будь-які добрі справи із молитви. 8-річна Даринка готує писанки до Великодня не вперше. Цього року планує зробити аж три обереги, тому роботу розпочала вже зараз.

     Займаються з дітками викладачі образотворчого мистецтва. Наталія Волосянчук вчиться писанкарству давно. Спочатку опановувала різні техніки, а вже потім збагачувала свій досвід розмаїттям видів цих українських оберегів. Зібрала чимало методичної літератури та продовжила колекцію батька із великодніми листівками. Розповідає, що кожна писанка для неї – справжнє чудо. Саме це ставлення і намагається передати своїм маленьким учням.

     Навчають маленьких рівнян писанкарству 7 років поспіль. Дехто з них вже зараз вправно володіє писачком, знає як наносити віск та комбінувати фарби. До кінця тижня дітки закінчать свої роботи і зможуть подарувати їх рідним та близьким.


110413_Piasankarstvo sferadesigner

Схожі статті