+380673870816 +380673870816

У Рівному 9-річний хлопчик, ризикуючи власним життям, врятував свого потопаючого друга

17 лютого близько 14:00 в місті Рівне поблизу залізничного вокзалу, 9-річний хлопчина провалився під лід на річці Устя. Мокрий зимовий одяг миттю потягнув хлопчика на двометрову глибину. Але він встиг схопитися за край криги. Його одноліток не розгубився, а відразу кинувся на допомогу. 

Акуратно підібрався до місця провалу та за руки почав витягувати товариша з крижаної пастки. Декілька спроб і двоє хлопчаків вже були на березі. Перелякані діти порозбігалися по домівках. Про надзвичайну подію в обласному Управлінні МНС стало відомо тільки на наступний день. Мама врятованого хлопчини зателефонувала за номером 101. Про це повідомила прес-служба УМНС в Рівненській області.

В ході встановлення обставин даної пригоди, співробітники МНС з’ясували, що того дня, після закінчення уроків двоє 9-річних однокласників Дмитро Левицький та Владислав Шугайло вирішили покататися на ковзанці поблизу річки Устя. За веселою розвагою хлопці не помітили як до них наблизився гурт "старшаків". Вирвавши із рук Дмитра портфель хлопці закинули його на середину водойми та попрямували далі. Дмитро добре розуміючи ризикованість виходу на лід, все ж вирішив спробувати дістатися до портфеля. Вже за мить він опинився у крижаній воді. Дякуючи відвазі і рішучості Владислава, ця історія закінчилася щасливо.

Слід додати, що Владислав Шугайло живе без батьків, його вихованням опікується бабуся. Хлопчина мріє стати професійним рятівником.

Схожі статті