+380673870816 +380673870816

У Рівненській обласній раді стався розкол

В обласній раді розкол. Депутати шостого скликання вкотре розсварилися, а опозиція покинула залу після того, як їх заяву не заслухали, а поправку не прийняли. 

Позачергове засідання дев’ятої сесії облради скликав Юрій Кічатий, аби внести зміни до бюджету та передати завершені об’єкти будівництва громадам області. Здавалося б нічого не віщувало біди, ці процедури є абсолютно бюрократичними. Але опозиція вимагає скликати робочу групу, яка б перевірила як будувалися школи та амбулаторії, прокладалися дороги та газопроводи у 2011 році. Нагадаємо, наразі таку перевірку проводить КРУ. Втім, більшість депутатського корпусу не підтримала колег.

Микола Кучерук, депутат Рівненської обласної ради:

- На жаль, нас сьогодні не почули, бо мабуть все ж провладній більшості не потрібно, щоб люди знали як побудовані ті чи інші об’єкти. Так, влада багато зробила, але якість вона не витримує.

Як результат - 18 депутатів від фракцій "Свобода", "Фронт змін" та "Батьківщина" покинули сесійну залу.

Олег Осуховський, голова фракції ВО "Свобода" в Рівненській обласній раді:

- На жаль, не було проголосовано. Влада боїться створити комісії, де будуть приймати участь представники опозиції і саме тому ми покинули сесійну залу, адже не хотіли брати участь у цьому деребані грошей.

У свою чергу на правах голови Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ розповів, що дасть розпорядження створити таку робочу групу із представників усіх фракцій. Тому вимога колег буде задоволена, а результати їх роботи обов’язково оприлюднені.

Василь Берташ, голова Рівненської облдержадміністрації:

- Я, як голова облдержадміністрації, дам своє доручення, щоб депутати перевірили всі об’єкти.

Тож обидва питання порядку денного позачергової сесії прийняли одноголосно, але без участі опозиції. До речі, два мільйони гривень виділять підприємству "Рівнеоблводоканал", адже тут утворилася заборгованість із заробітної плати. Директор підприємства пояснив причини такого стану справ.

Сергій Дзезик, директор РО ВКП ВКГ "Рівнеоблводоканал":

- Оскільки комісія не бере участі у формуванні тарифів, тому утворюється заборгованість і ми не можемо вчасно розраховуватися із усіма нашими контрагентами.

Отож, у Міжнародний день спонтанної доброти депутати провели сесію без гучних скандалів та взаємних образ, як це нерідко бувало раніше. Жодних сутичок та словесних перепалок об’єктив нашої камери не зафіксував.

Схожі статті