+380673870816 +380673870816

У Польщі обговорили перспективи співробітництва між Люблінським воєводством та Рівненщиною

Фото пресслужби РОДА

Сьогодні заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг та начальниця управління культури і туризму ОДА Любов Романюк перебувають з робочим візитом у місті Люблін, де беруть участь у фестивалі автентичної кухні «Культурна спадщина кухні».

Фестиваль проходить у рамках проєкту «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного». Повідомляє пресслужба РОДА.

Сергій Гемберг провів зустрічі з Віцемаршалком Люблінського воєводства Збігнєвим Войцеховські, директором департаменту стратегії і розвитку Маршалківського уряду Богданом Кавалко, Генеральним Консулом України у Любліні Василем Павлюком та керівництвом міста Люблін.

«Я радий, що в ході цих зустрічей нам вдалося обговорити перспективи активізації двостороннього співробітництва між нашими регіонами, а також можливості реалізації спільних ініціатив і проєктів у рамках Програми Транскордонного Співробітництва Interreg NEXT Польща – Білорусь – Україна 2021 – 2027. Вірю, що співпраця між Рівненщиною та Люблінським воєводством буде лише зростати і разом ми зможемо реалізувати ще багато ідей та проєктів», - зазначив Сергій Гемберг.

Схожі статті