+380673870816 +380673870816

У Луцьку молодики кулаками пояснили студентові, чому саме він має йти за пляшкою

Тільки-но перші промені весняного сонця почали прогрівати землю, як містом відразу почала вештатись молодь зі спиртним у руках.
    Незважаючи на попередження про адміністративну відповідальність за розпиття спиртних напоїв у громадських місцях, наших героїв це не зупинило. Троє сусідів зібралися у бесідці, де спокійнісінько розпивали спиртне. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
     Трохи захмелівши, молодики помітили, що оковита раптом закінчилася. За новою "дозою" сусіди вирішили послати наймолодшого з компанії – студента одного з вишів міста Луцька 25-річного Руслана. Утім юнак виконувати "вказівку" навідріз відмовився. 
Захмелілі хлопці не знайшли переконливих аргументів, відтак вирішили "переконати" хлопця по-чоловічому. Зрозумівши, що може отримати на горіхи, студент намагався утекти, однак через спожиту дозу спиртного йому не вдалося накивати п’ятами. Сусіди наздогнали його у під’їзді будинку, де з допомогою кулаків «пояснили» парубку, що він неправий. 
     Через деякий час на місце події прибули працівники патрульно-постової служби міліції, які за скоєння даного правопорушення затримали мешканців обласного центру – 31-річного Віталія та 35-річного Віктора. Наразі матеріали перебувають на розгляді у відділі дільничних інспекторів міліції Луцького міського відділу. Триває перевірка.

Схожі статті