+380673870816 +380673870816

У Луцьку чоловік крав із меморіалу, щоб "заробити"

Напередодні свята 9 Травня кипить робота щодо реставрації Меморіалу слави, що у місті Луцьку. Робітники стараються встигнути до Дня Перемоги, аби на належному рівні віддати честь та вшанувати ветеранів Великої Вітчизняної війни. Однак не всі мешканці обласного центру переймаються благоустроєм міста, а тим паче думають про ратний подвиг сивочолих захисників вітчизни.
    Так, нещодавно на меморіалі невідомі варвари викрали чавунну плиту. За справу відразу взялися оперативники, тож через деякий час за підозрою у скоєнні злочину було затримано 42-річного Андрія. Чоловік, як виявилося, не має постійного місця проживання, у минулому вже притягувався до кримінальної відповідальності. Плиту викрав, пояснює, щоби у подальшому здати на металобрухт і таким чином «заробити» кілька гривень. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Однак заробити крадієві не вдалося: жоден пункт прийому вторинної сировини не взяв на переплавку меморіальну дошку. Зрозумівши, що справа "пахне смаженим", зловмисник розбив плиту та викинув у річку Стир. Наразі підозрюваний затриманий в ізолятор тимчасового тримання Луцького міського відділу УМВС України у Волинській області. За даним фактом порушена кримінальна за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Триває слідство.

Схожі статті