+380673870816 +380673870816

У Гощі відбулося виїзне засідання Координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування

     У ході роботи ради, присутні ознайомилися з результатами реалізації проектів ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" та Волинського ресурсного центру "Відродження".  Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.

     Так, учасники заходу відвідали відремонтований фельдшерсько-акушерський пункт та спортивно-оздоровчий комплекс "Лелека" у селі Воскодави; побували у Гощанській центральній районній лікарні та дитячій спортивній школі смт Гоща; ознайомилися  з роботою фабрики ТзОВ "Фапомед Україна", яка збудована за рахунок португальських інвесторів та займається випуском медичних халатів для операційних кабінетів та  захисних комбінезонів. За словами директора фабрики Рольфа Куллманна саме ці захисні комбінезони використовуються в Японії у ході ліквідації аварії на АЕС "Фукусима-1".

     У роботі засідання Координаційної ради взяли участь голова обласної ради Юрій Кічатий, перший заступник голови обласної ради Михайло Кривко, заступник голови обласної ради Олександр Чуприна, керівники Гощанської районної ради та районної адміністрації, члени координаційної ради та керівники окремих управлінь обласної державної адміністрації.

     За підсумками обговорення всіх питань, винесених на раду, вирішено направити пропозиції та зауваження до проекту "Концепції реформування територіальної організації влади в Україні" в Українську асоціацію районних та обласних рад, утворити Регіональне відділення Української асоціації районних та обласних рад.

Схожі статті