+380673870816 +380673870816

Свою роботу розпочав Громадянський форум "Нові лідери - нова країна"

У середу 21 березня у столиці розпочав свою роботу Громадянський форум під назвою "Нові лідери - нова країна". Участь у ньому взяли представники Громадянського руху "Вперед", Чорнобильського руху України, громадської організації "Діти війни", Спілки перевізників України та інших профспілкових об’єднань і громадських організацій. 

Активісти з народу разом із лідером громадянського руху, народним депутатом України Наталією Королевською під час форуму розробили механізм впливу громадськості на перебіг парламентських виборів восени цього року. Разом із представниками громадського руху впродовж року Наталія Королевська неодноразово виходила на Майдан, спільно із громадянами України розробляла народні реформи і захищала права простих людей. Тому саме зараз, наголосила народний депутат, прийшов час будувати нову країну, і саме зараз закладається фундамент абсолютно нової України.

Наталія Королевська, народний депутат України, лідер партії "Україна-Вперед!":

- Хто, якщо не ми. Якщо не зараз, то коли брати на себе відповідальність і боротися за майбутнє нашої країни, боротися з режимом Януковича, з тими, хто сьогодні знищує наше майбутнє і з тими, хто розрушує і пригнічує Україну. Треба боротися з тими, хто проводить економічні і політичні репресії, боротися з тими, хто посадив Тимошенко та Луценка.

Учасники форуму, народні лідери, приїхали до столиці, бо їм набридло мовчати. Вони невпинно повторювали, що без зміни правлячого режиму - неможливий подальший розвиток країни. А існуючий устрій привів Україну до межі катастрофи.

Сергій Овчинніков, голова правління ГО "Спілка водіїв" м. Рівне:

 - Досить свавіллю, політичному свавіллю в цій державі. Саме ми, лідери громадських організацій, маємо сказати досить, досить знущань. Ми маємо прийняти громадянсько-політичне рішення піти у цю владу, змінити цю країну, для того, щоб ця країна була для народу українського, а не для олігархів. 

Окрім того, під час форуму представники всеукраїнських, регіональних та місцевих громадських організацій Громадянського руху "Вперед" запропонували Наталії Королевській перейменувати Українську соціал-демократичну партію на "Україна-вперед!". На що пані Наталія дала згоду. Ідеологія ж нової політичної сили залишиться соціал-демократичною. Партія буде в опозиції. А на вибори йтиме як за партійними списками, так й у мажоритарних округах. Одним із пріоритетних завдань партії "Україна - вперед!" є визволення Юрія Луценка і Юлії Тимошенко із в’язниці та прихід до влади нових людей.  

Дмитро Співак, голова Громадсько-політичного об'єднання "Справедлива Одеса":

- Важливо те, що Наталія Королевська створила не лише майданчик для дискусій, а майданчик для реальних облич, для їх шансу увійти в політику. Сьогодні громадянське суспільство не може стояти у стороні. Сьогодні у регіонах нашої країни є достатня кількість грамотних економістів, юристів, спеціалістів. Про таких людей і веде мову Наталія Королевська.

Учасники форуму мають намір спільними зусиллями діяти за такими напрямами як народний контроль діяльності органів влади, народних депутатів, політичних партій; зробити усе, аби у майбутньому у складі парламенту було якомога більше представників громадських організацій. Сформулювати нову модель соціально-економічного розвитку і захистити кожен голос на парламентських виборах 2012 року в інтересах більшості суспільства, аби не допустити узурпації влади. Народні активісти підтримують Наталю Королевську, яка у свою чергу послідовно відстоювала народні ініціативи, домагалася реєстрації та розгляду народних законопроектів та має позитивний досвід спільних перемог у відстоюванні громадянських прав.

Схожі статті