+380673870816 +380673870816

Свободівці провели громадські слухання щодо Всеукраїнського референдуму про землю

Активісти Всеукраїнського об’єднання "Свобода" в Рівненській області, провели громадські слухання щодо підготовки проведення Всеукраїнського референдуму проти продажу земель сільськогосподарського призначення. В заході офіційно зареєструвалося двісті шістдесят учасників.
     На перший погляд, дозвіл на торгівлю суттєво полегшить життя селян. Проте цей законопроект несе в собі ряд ризиків, запевняють у "Свободі". У разі вільного продажу землі, українськими чорноземами можуть заволодіти масштабні холдингові компанії, в тому числі іноземні.
     Напротивагу існуючому, представники Всеукраїнського об’єднання "Свобода" пропонують свій законопроект, що, на їхню думку, захищає землі сільськогосподарського призначення від незаконного володіння. Він визначає порядок забезпечення конституційного положення про землю, як основного національного багатства, що перебуває під особливою охороною держави.
     По завершенню громадських слухань, учасники затвердили ініціативну групу у складі двадцяти осіб, представники якої продовжуватимуть збирати підписи на території Рівненської області для проведення Всеукраїнського референдуму. За таке рішення проголосували 260 з 260-ти зареєстрованих учасників.


110524_Tema_Svoboda_N sferadesigner

Схожі статті