+380673870816 +380673870816

Сільгосппідприємства Ковельщини незаконно отримали бюджетні кошти на суму понад 44 тисячі гривень

Ковельська міжрайонна прокуратура провела перевірку дотримання вимог бюджетного законодавства службовими особами управління агропромислового розвитку Ковельської райдержадміністрації і виявила випадки виділення бюджетних коштів сільгосппідприємствам Ковельщини з порушеннями вимог законодавства. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Посадовці управління агропромислового розвитку Ковельської райдержадміністрації були головними розпорядниками коштів, виділених для виплати грошової допомоги сільгосппідприємствам Ковельського району у вигляді субвенції для фінансування 
    Як встановлено прокурорською перевіркою, окремі сільгосппідприємства Ковельського району, як СТзОВ "Пісочне", СТзОВ "Заповіт" та СТзОВ "Ранок", маючи на меті отримання грошової допомоги у вигляді субвенції, подали до управління агропромислового розвитку Ковельської райдержадміністрації недостовірні дані про відсутність заборгованості з виплати заробітної плати. Таким чином, ці сільгосппідприємства незаконно отримали бюджетні кошти на загальну суму понад 44 тисячі гривень. На час проведення перевірки отримані бюджетні кошти посадовими особами СТзОВ "Ранок" та СТзОВ "Заповіт" добровільно відшкодовані до бюджету.

Схожі статті