Сесія міської ради пройшла успішно
![](/img/1000/news107.jpg)
Доволі ефективно пройшло четверте засідання сесії Рівненської міської ради. Більшістю голосів обранці прийняли постанову про збір за місця для паркування авто. На пропозицію міського голови, близько 120 тисяч гривень з міського бюджету влада готова виділити на оздоровлення дітей з Японії, у зв’язку з лихом, що сталося в країні. На сесії розглянули й житлові питання. Зокрема спорудженя будинку по вулиці Коновальця 1. Нині, на завершення будівництва не вистачає близько 200 тисяч гривень. Не оминули увагою й екологічні питання - самовільне знищення зелених насаджень в рекреаційній парковій зоні "Гідропарку". Одностайним рішенням міської ради було зняття преференції про надання оренди комунальних приміщень політичним партіям, які не пройшли до міської ради.