+380673870816 +380673870816

Самогонний бізнес на Сарненщині

Пристрасть до алкоголю сільського населення на Рівненському Поліссі вражає. Проїжджаючи вулицями села Немовичі, що на Сарненщині, в об’єктив відеокамери правоохоронців потрапила "хмільна парочка" місцевих чоловіків. 

Купивши в одній із осель самогону, двоє чоловіків випили кварту оковитої та й заснули неподалік підпільної гуральні. Після довготривалого штурхання один із захмелілих чоловіків ледь згадав як його звати, а про свого товариша і слова сказати не міг, мовляв, навіть його і не знає.

300 літрів самогонної закваски та понад 120 літрів самогону виявили працівники міліції у декількох помешканнях жителів села Немовичі. Саме тут недорого можна придбати самогон у будь-який час. Заздалегідь підготовлена тара вражає антисанітарією. Всю алкогольну продукцію наливали у використані пляшки з-під пива, котрі вочевидь, збирали на вулиці. До такої сивухи, яка має сумнівну якість, і навіть на вигляд не вселяє довіри, вже давно пристрастилися місцеві чоловіки.  

Закваску і самогон працівники міліції вилучили та направили на дослідження до науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Рівненській області, після чого всі вилучені запаси самогону будуть знищені.

Схожі статті