+380673870816 +380673870816

Рятувальники Волині допомогли водію з Республіки Білорусь

На пункт зв’язку смт Ратне надійшло повідомлення про те, що на автотрасі "Доманово-Ковель" поблизу урочище Смольне потребує допомоги громадянин Республіки Білорусь, водій вантажного автомобіля. Про це повідомила прес-служба УМНС у Волинській області.
    З’ясувалося, що через сильний мороз в паливній системі автомобіля замерзло дизельне пальне. Відтак, транспортний засіб зупинився на дорозі посеред лісу, водій не зміг його відремонтувати і майже добу не мав змоги зігрітися. До місця виклику прибули рятувальники та працівники ДАІ з райцентру, але щоб відбуксирувати багатотонний автомобіль, необхідно було заповнити пневмосистему "замерзлого" автомобіля повітрям до тиску 6 атмосфер. 
    Стало зрозуміло, що ефективно здійснити цю процедуру можливо тільки постійно підкачуючи повітря. В супроводі автомобіля ДАІ, білоруську вантажівку буксирував потужний пожежний автомобіль, а паралельним курсом слідувала вантажівка хмельничан, від ресивера якої повітря поступало через гнучкий шланг в систему білоруського автомобіля. Замикав колону автомобіль з російською реєстрацією з увімкненими сигналами "аварійки". Так імпровізована міжнародна колона прослідувала до митного поста "Доманово", де її та допоміжний автомобіль прикордонники пропустили в зону контролю без черги. Тут "потерпілу" вантажівку поставили на стоянку.

Схожі статті