+380673870816 +380673870816

Рівнянин "знайшов" вибуховий пристрій у сміттєвому баку

68-річний мешканець обласного центру Мирон повідомив у чергову частину Рівненського міськвідділу, що у сміттєвому баку поблизу свого будинку на вулиці Руська у Рівному, він, нібито, виявив вибуховий пристрій. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в рівненській області.
     Виїхавши на місце події, слідчо-оперативна група у складі експертів НДЕКЦ при УМВС встановила, що повідомлення виявилося неправдивим. У результаті проведення оперативних заходів, правоохоронці встановили особу-заявника та доставили його в міськвідділ міліції. 
     Як повідомила т.в.о. помічника начальника Рівненського МВ по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Ірина Мовчанюк, затриманий 68-річний Мирон пояснив правоохоронцям, що йому почувся підозрілий шурхіт в баку, на його думку, схожий на роботу годинникового механізму. Як розповіла дружина, 61-річна Галина, її чоловік має другу групу інвалідності та хворіє шизофренією уже 24 роки. Подібні повідомлення про замінування від цього громадянина вже отримували правоохоронці торік, проте через стан здоров’я йому вдалося уникнути кримінальної відповідальності, як, власне, і цього разу.

Схожі статті