+380673870816 +380673870816

Рівненська опозиція готується до опору диктатурі

Опозиційні сили нашого краю сьогодні зібралися за одним столом аби обговорити свої подальші дії та плани. Таку нараду спричинив вчорашній вирок Печерського суду щодо позбавлення волі на 7 років екс-прем’єр–мінстра України Юлії Тимошенко. 

Представники опозиційних політичних сил, які 12 жовтня зібралися у Народному домі, аби оприлюднити для журналістів свої подальші дії на тлі останніх подій у державі, назвали себе Комітетом опору диктатури.

Марія Конощук, депутат Рівненської міської ради:

- Наша задача - скликати позачергову сесію міської ради. А також звернутися до населення, щоб провести акції протесту.

Окрім акцій протесту, закликали опозиціонери і до об’єднання.

Олександр Лащук, депутат Рівненської міської ради:

- Ми розуміємо, що потрібно об’єднуватися і ставати на боротьбу із синьо-білою ордою. Об’єднатися навколо цінностей демократії, яку потрібно зберегти.

Засудження лідера опозиції в державі, зупиняє інтеграцію України до Європейського Союзу, переконують політологи. 

Юрій Терешко, політолог:

- Рухаючись в напрямку Білорусі, діючий президент ставить себе не лише над законом, але й ризикує в будь-який момент втратити владу. Я впевнений, що дане рішення загрожує не стільки інтересам України, а скільки діючому режиму, який виніс вирок не тільки Тимошенко, але і собі.

Представники різних політичних сил поділилися думками та  враженнями від вчорашніх сутичок міліції із демонстрантами та закликали до акцій протесту. 

Лілія Москальова, голова Комітету опору диктатурі в Рівненській області:

- Люди самі мають вирішувати чи захищати себе, чи ні. Бо в цій державі цього ніхто не зробить. Міліція іде єдиним фронтом проти громадян. Іде війна.

"Партія регіонів" у нашій області покищо від офіційних коментарів та заяв утримується.

Схожі статті