+380673870816 +380673870816

Прокуратурою області повернено територіальній громаді 12 га землі

Прокуратура Рівненської області продовжує проводити перевірки додержання вимог законодавства у сфері земельних відносин. Зокрема, за їх результатами виявлено грубі порушення закону у діяльності Немовицької сільської ради, що в Сарненському районі, при винесенні рішень про надання земельних ділянок у власність та користування. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Так, службові особи цієї сільради упродовж 2009-2010 років прийняли 7 рішень про надання громадянам для ведення особистого селянського господарства в оренду земельних ділянок площею 12 га без розроблення та затвердження проекту землеустрою. За результатами розгляду внесеного прокуратурою області подання, вказані рішення скасовано, а землі повернуто територіальній громаді.
     Крім цього, за протестом прокуратури області скасовано рішення цієї ж сільської ради, яким у 2008 році затверджено розмір благодійних внесків для громадян, що отримали земельні ділянки під забудову житлового будинку. Документ передбачав сплату 1 тисячі гривень для місцевих жителів і 3 тисяч гривень – для громадян, які не зареєстровані і не проживають на території сільської ради. Вказане рішення суперечило вимогам Земельного Кодексу України та Закону України "Про благодійництво та благодійні організації", тому це дало підстави для втручання прокуратури.

Схожі статті