+380673870816 +380673870816

Прокуратура Волині спрямувала до суду кримінальну справу щодо шахраїв, які завдали банку збитків на понад півмільйон гривень

Прокуратура Волинської області спрямувала до суду кримінальну справу щодо менеджерів по роботі з малим бізнесом регіонального управління одного з комерційних банків міста Луцька. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волинської області.
    Колишні банківські працівники звинувачуються за фактами шахрайства та заволодіння майном банку шляхом зловживання службовим становищем, вчинених в особливо великих розмірах та в інших злочинах у сфері службової діяльності.
    Як розповів заступник прокурора області, свої перші сумнівні оборудки з грошима банку менеджер по роботі з малим бізнесом одного з відділень міста Луцька здійснив ще наприкінці 2006 року. Як банківський працівник, який оформляв та обслуговував кредитну справу одного з клієнтів банку, він зумів незаконно заволодіти чималими грошовими коштами. Для цього нечесний на руку банківський службовець незаконно оформив потрібні документи, збільшив кредитний ліміт нібито для позичальника і третій транш кредиту в сумі 25 тисяч доларів США присвоїв собі.
     На цьому корисливий банківський службовець не зупинився. З кредитної картки "Visa Gold" через платіжні термінали у 2007 році лише за кілька днів він зняв готівкою всі грошові кошти цього клієнта в сумі 6 тисяч доларів США. Підприємця ж запевнив у тому, що процес випуску його картки з невідомих причини затягується.
    Сумнівні оборудки з чужими грошима колишній працівник банківської установи продовжив у злочинному дуеті з менеджером по роботі з малим бізнесом. Шахраї оформляли фіктивні кредити на підставних осіб. Ці фінансові операції не були забезпечені заставним майном, бо предметом застави виступало неіснуюче майно - транспортні засоби та навантажувачі, якими нібито володіли позичальники. Своїми діями "ініціативні" банківські працівники завдали збитків фінансовій установі ще на 497 тисяч гривень.
    Тепер на злочинний тандем чекає покарання, передбачене Кримінальним кодексом України: не один рік позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та з конфіскацією майна.

Схожі статті