+380673870816 +380673870816

Прокуратура Рівненщини перевірила додержання вимог законодавства про безпеку руху на дорогах

Органи прокуратури Рівненщини провели перевірки додержання вимог законодавства про безпеку руху на автомобільних шляхах. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.  
    У минулому та поточному роках за результатами перевірок додержання законодавства про автомобільний транспорт органами прокуратури Рівненщини порушено 10 кримінальних справ, внесено 140 документів реагування, за розглядом яких до відповідальності притягнуто 38 посадових осіб підприємств, установ та організацій і 20 посадовців органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування та органів контролю. Принесено 32 протести. 
    Упродовж січня-лютого 2012 року на автошляхах Рівненської області сталося 114 дорожньо-транспортних пригод, що на 70,1% більше, ніж за аналогічний період минулого року. В ДТП постраждало 24 особи, із них 18 загинуло, в той час як за аналогічний період минулого року на дорогах області постраждало 12 осіб, із них загинуло 3. 
    За таких обставин прокуратурою області негайно винесено на обговорення міжвідомчої наради питання додержання законодавства про автомобільний транспорт при організації пасажирських перевезень органами державної виконавчої влади та наданні перевізниками послуг з перевезення пасажирів. Правоохоронними органами прийнято постанову, якою передбачено вжиття спільних додаткових заходів, спрямованих на забезпечення безпеки та якості перевезення пасажирів на автомобільному транспорті.

Схожі статті