+380673870816 +380673870816

Програму «Безпечне місто» почали реалізовувати «На Щасливому» (ВІДЕО)

Європа не лише на екрані. Так, житловий комплекс «На Щасливому» про безпеку та комфорт своїх клієнтів дбає не на словах. Зокрема, мова йде про облаштування території системами контролю доступу і відеоспостереження, автономною чи централізованою охоронною та пожежною сигналізацією, системою колективного прийому телебачення тощо. Окрім того, у всіх під’їздах встановлені незвичні для всіх домофони.

Андрій Петренко, директор ТОВ “Ель-Рої”:

- Відеодомофон дозволяє бачити, хто до вас завітав, і по відеоідентифікації ви вже запускаєте до вашої оселі людей. Тому що по аудіо ви не ідентифікуєте, так як по відео. Тобто приходить людина до вас, викликає вашу квартиру, ви підходите до дверей і бачите, хто саме прийшов.

Житловий комплекс «На Щасливому» можна вважати першопрохідцем у Рівному. Оскільки, саме їм належить ініціатива будувати не просто житло, а й оснащувати територію, відповідно до європейських стандартів, засобами захисту. Тобто, відтепер, кожний власник квартири, маючи доступ до камер відеоспостереження, може наглядати за своїми дітьми, що граються на дитячому майданчику, спостерігати за своїм гаражем та прибудинковою територією он-лайн.

Наталія Рябушко, представник забудовника ЖК «На Щасливому»:

- Сучасні системи безпеки дозволяють нам почуватися вільно і безпечно, і не переживати за власні автомобілі, чи дитину, яка знаходиться на велосипеді у дворі.

Системою відеонагляду «На Щасливому» обладнана не лише прилегла територія, а й міні-садочок. Зокрема, батьки, які віддали на виховання своїх чад у дитячий клуб «Щасливчик» мають можливість спостерігати за ними он-лайн. Тому батьки точно знають, де знаходиться їхня дитина і чим вона впродовж дня займається. 

Ірина Устянчук, керівник дитячого клубу «Щасливчик»:

- В нашому клубі всюди є камери, у кожній групі. Батьки можуть дивитися за своїм малюком, дивитися, як вони граються, за їхнім навчальним процесом. Це зручно і батькам це цікаво.

Окрім того, унікальною для нашого міста є така інновація, як програма розпізнавання номерів автомобіля. Вона носить назву «НомерОК». За допомогою цієї програми можна контролювати, які машини вїжджають у місто Рівне зі сторони Здолбунова. Камери фіксують номери автомобілів і заносять їх у відповідну базу. Тому, у разі надзвичайної ситуації, можна відстежити автомобіль, який перебуває у розшуку та з’ясувати, чи перетинав він межі нашого міста. Таким чином, представник забудовника ЖК «На Щасливому» Наталія Рябушко зазначає, що співпраця з компанією «Ель-Рої» - це завжди гарантований захист на будь-який випадок.

Наталія Рябушко, представник забудовника ЖК «На Щасливому»:

- Програма «Безпечне місто» дуже актуальна для нашого міста. Команада «Ель-Рої» з Андрієм Петренком за роки співпраці із нами зарекоментувла себе як професійна, потужна, відповідальна компаніяя, результатами праці якої щодня насолоджуються мешканці житлового комплекту «На Щасливому».

Директор компанії «Ель-Рої» Андрій Петренко розповідає, що всі ці заходи безпеки, які реалізовані на території житлового комплексу «На Щасливому» можна вважати таким собі мікромакетом впровадження у Рівному програми «Безпечне місто». Тому, поки міська влада лише шукає варіанти, як зробити життя мешканців обласного центру безпечнішим, житловий комплекс «На Щасливому» вже насолоджуються позитивними результатами.  

Андрій Петренко, директор ТОВ «Ель-Рої»: 

- У нас зараз у планах змоделювати «Безпечне місто» по всьому місту. Представити це нашій владі і щоб вона зголосилася все-таки облаштувати місто Рівне такою відео-аналітичною програмою як «Безпечне місто». Тому що це зараз потрібно. Зараз криміногенна ситуація дуже напружена і це європейська практика.

Необхідність впровадження такої програми у всьому місті, підтверджують і жителі котеджного містечка «На Щасливому». Адже саме тут вони почувають себе у цілковитій безпеці та не переймаються за своє майно,тому що все постійно під наглядом. Чого не скажеш про інші райони Рівного, де криміногенна ситуація залишає бажати кращого. На думку рівнян, в місті було б набагато спокійніше, аби програма «Безпечне місто» запрацювала на повну. Правопорушники б тоді двічі думали перед тим, як вчиняти злочин, знаючи наперед, що їхні діяння непоміченеми не залишаться. Більше того, на них буде миттєва реакція.

Схожі статті