+380673870816 +380673870816

Про землю, благоустрій міста та облводоканал дискутували на п'ятій сесії Рівнеради

Рівнеоблводоканал перейшов у комунальну власність міста. З вирішення цього питання сьогодні розпочалася 5 сесія Рівнеради. Депутати кажуть, що рівняни змін не відчують. Не зміниться нічого і для місцевого бюджету. Директор підприємства розповідає, що причиною такого процесу передачі став той факт, що послугами облводоканалу користуються переважно рівняни, та й майно знаходиться у місті. Усі ж питання із боргами та застарілими очисними спорудами розглядатимуть в процесі подальшої співпраці. 
     Переважна більшість запитань, винесених на порядок денний стосувалася земельних взаємин. Міський голова таку ситуацію пояснює необхідністю закінчити приватизацію земельних ділянок у місті. Опозиція ж до цього ставиться не схвально. Як розповідає очільник ВО "Свобода" на Рівненщині, його однопартійці з фракції у Рівнераді голосували лише за ті питання, які стосуються звичайних рівнян. Ухвалили депутати і правила благоустрою міста та утримання тварин. Обидва акти чітко прописують як має виглядати Рівне, і як себе повинні поводити рівняни та брати наші менші. 
     Депутати від фракцій "Свободи" та "Батьківщини" знову підняли звернення до керівництва держави про заборону вивішування радянської символіки під час святкування Дня перемоги. Міський голова сприйняв це скептично. Депутати двічі голосували за внесення цього пункту до порядку денного. І лише вдруге його додали, на відміну від засідання сесії обласної ради, де це питання народні обранці проігнорували. Бурхливо депутати обговорили і умови надання в оренду приміщень місцевим осередкам політичних партій та громадських організацій.


110428_Sesiya sferadesigner

Схожі статті