+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Рівненщини виявили 8 фактів незаконних операцій у лісовій сфері

Адміністративну територію Сарненського району минулого тижня протягом доби перевіряли працівники штабу Управління Міністерства Внутрішніх Справ України в Рівненській області та Сарненського райвідділу міліції. Вони провели комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання території району.  

Працівники міліції помітили підозрілий вантажний автомобіль, який стояв на автозаправній станції у Сарнах. У кабіні вантажівки знаходилися троє чоловіків. На запитання, чому вони тут стоять, один із них відповів, що чекають на вказівку їхати у ліс і завантажуватися деревиною.

Чоловіки прикривалися одним із високопосадовців органів державної влади. Чий це автомобіль і кому належить, компанія не змогла пояснити. Вантажний автомобіль правоохоронці доставили на територію Сарненського райвідділу міліції. 

Загалом працівники міліції виявили 8 фактів незаконних операцій у лісовій сфері, тобто перевезення та зберігання лісодеревини без відповідних документів та вилучили майже 85 кубометрів лісу. Крім того, вилучили ще 3 тонни металобрухту, водій якого не надав жодних відповідних документів на вантаж.

Протягом доби міліціонери виявили ще 5 фактів пов’язаних із незаконним обігом наркотиків. Вилучили 2 мілілітри наркотичної речовини та 10 грамів марихуани. Знищили 2 незаконних посіви маку у кількості 250 рослин. Усе це направили на дослідження в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС.

Схожі статті