+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Рівненщини шукають крадіїв кутників із електроопори поблизу "Рівнеазоту"

13 січня до чергової частини районного відділу міліції надійшла заява від представників "Рівнеобленерго" про викрадення металевих кутників з високовольтних ліній електропередач. Правоохоронці відразу порушили кримінальну справу за цим фактом. 

Руслан Мельник, начальник Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області:

- За даним фактом порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 185. На даний час проводиться слідство.

Частина 1 статті 158 передбачає дві штрафні санкції: позбавлення волі строком до 3 років чи штраф у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Міліціонери паралельно із слідчими діями створили також і оперативну групу аби вцілілі високовольтні вишки такими і залишилися.

Руслан Мельник, начальник Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області:

- Створена група швидкого реагування щодо більш оперативнішого реагування та затримання на місці події злочинців та правопорушників.

Часто у розкритті подібних злочинів правоохоронцям допомагають свідки та власники баз з прийому металобрухту. Останніх правоохоронці почали перевіряти частіше.

Руслан Мельник, начальник Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області:

- Створені групи, які перевіряють бази незаконного прийому металобрухту. Перевірки проводяться на виявлення цих кутників. Також на здійснення незаконної діяльності і притягнення до відповідальності.

Допоки триває слідство, у міліції подробиць злочину не розголошують. За словами правоохоронців, шанси знайти зловмисників є. А доки працівники "Рівнеобленерго" чекають на нові кутники, вони щоденно слідкують за пошкодженими вишками аби не допустити повторення запорізької історії. Нагадаємо, там через викрадення кутників з електроопори остання впала.

Схожі статті