+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Рівненщини одному подружжю "присвоїли" кримінальний статус

"Невстановлені особи викрали мобільний телефон прямо з власного будинку", - заяву такого змісту лишила у райвідділі 57-річна Ніна, жителька села Кораблище Млинівського району. У міліції заяву розглянули, вирахувавши і телефон, і зловмисників. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в рівненській області.
    У лютому до Ніни завітала її 27-річна односельчанка Наталія. Жінки обмінялися сільськими новинами та плітками. Після розмови Наталя пішла додому, прихопивши з собою телефон господині. Вдома жінка показала "мобілку" своєму 24-річному благовірному та надійно заховала викрадену річ. Пізніше, до оселі Наталії прийшов чоловік Ніни та звинуватив 27-річну односельчанку у крадіжці. Вочевидь, совість Наталі дала про себе знати і згодом вона попросила Андрія повернути телефон. Однак, той вирішив ситуацію по-своєму: за 90 гривень продав викрадений "Самсунг" у Млинові.  
    За цим фактом порушено одразу дві кримінальні справи: стосовно Наталії за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка), яка передбачає позбавлення волі на строк до трьох років. Стосовно ж Андрія порушено кримінальну справу за статтею 198 Кримінального кодексу України (Придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом). Покаранням за вчинення передбачених зазначеною статтею дій — позбавлення волі на строк до трьох років. Слідство триває.

Схожі статті