+380673870816 +380673870816

Правоохоронці Луцька затримали квартирну злодійку

Цими днями луцькими правоохоронцями затримано 31-річну мешканку обласного центру, яка заробляла собі на життя нелегким способом – квартирними крадіжками. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Свої діяння зловмисниця скоювала у доволі незвичний спосіб – заходила в під’їзд будинку і перевіряла, чи є незачинені квартири. Знайшовши таке помешкання, вона заходила всередину і викрадала все, що "погано лежить". Це могли бути гроші, золоті вироби, побутові електроприлади, мобільні телефони, словом, усе що попадало під руку.
    Інколи лучанка проникала до помешкання під приводом жебракування, часом для цього вона брала із собою своїх дітей. Знаходячись у приміщенні квартири, громадянка, користуючись гостинністю господарів, вибирала момент, коли хазяї втрачали пильність, і скоювала крадіжки. Як правило, від її вчинків страждали пенсіонери, і невипадково. Пройдисвітка спеціально обирала собі таких жертв, адже знала, що цей контингент не вчинить їй суттєвого опору.
    Також у правоохоронців є підозри, що дана особа причетна і до скоєння шахрайств, пов’язаних зі зняттям порчі та гаданням, тож якщо ви впізнали у цій громадянці особу, яка вчинила проти вас злочин – негайно звертайтесь з відповідною заявою до Луцького міського відділу. Нині підозрювана затримана, порушена кримінальна справа. Триває слідство.

Схожі статті