+380673870816 +380673870816

Працівникам ДАІ нарковиробник пропонував 10 тисяч гривень хабара

Сьогодні, близько четвертої години ранку наряд інспекторів дорожньо-патрульної служби ДАІ міста Рівне зупинили автомобіль "Рено 25". Характер руху транспортного засобу викликав підозру інспекторів у спроможності водія безпечно керувати ним, адже авто рухалося з різкими змінами швидкості руху. Про це повідомила прес-служба ВДАІ УМВС в Рівненській області.
     Під час спілкування з водієм, 37-річним рівнянином Костянтином, працівники ДАІ відразу помітили його неадекватну та знервовану поведінку. Тремтіння рук, специфічна загальмована реакція водія відразу дала підозру вартовим доріг, що він знаходиться "під кайфом". Це пізніше підтвердила медична експертиза. 
     В подальшому водій повівся ще більш дивно. Він запропонував інспекторам хабар в розмірі 10 тисяч гривень, щоб його відпустили. Ретельний огляд автомобіля пояснив дивну поведінку водія. В салоні "Рено" правоохоронці виявили поліетиленові пакети з великою кількістю невідомих пігулок, пластикові пляшки з невідомою речовиною, хімічний лабораторний посуд. Окрім цього вилучено ніж з ознаками холодної зброї, пістолет, ззовні схожий на газовий. А в картонній коробці акуратно складені гроші. Загалом в салоні авто зі слів водія було приблизно 95 тисяч гривень та три тисячі доларів США. Усі ці речі свідчили про гарно організований та налагоджений бізнес з виготовлення та збуту наркотиків
    Слідство має з`ясувати на скільки широкою була діяльність цієї пересувної нарколабораторії та вияснити місця збуту наркотиків.

Схожі статті