+380673870816 +380673870816

Поки чоловік їздив "на заробітки", сусід обкрадав його господарство

За намагання розбагатіти за рахунок сусіда Миколи, жителю села Новоселівка Млинівського району, суд виніс вирок про позбавлення волі на півтора року з іспитовим терміном в один рік.
    У райвідділ міліції із заявою звернувся 48-річний Василь, житель села Новоселівка Млинівського району, у якій повідомив про крадіжку з його господарства трьох автомобільних коліс, електронаждака та 20 листів хвильового шиферу, якими той користувався.
    Під підозру правоохоронців потрапив 40-річний Микола, сусід потерпілого. Як з’ясувалось під час провадження досудового слідства у кримінальній справі, "добрий сусіда" скористався тим, що потерпілий проживає один, часто їздить на заробітки до Польщі, де перебуває по кілька місяців. Оскільки він знав, що у сараї сусідньої будівлі є електронаждак, вирішив його викрасти. Зірвавши навісний замок, проник у господарську будівлю та викрав звідти "намічений" прилад, одночасно прихопивши ще й три автомобільні колеса. Електродвигун з наждаком він поставив у себе та почав користуватись ними, а колеса намагався продати односельчанину. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
    Однак, на цьому кримінальні походеньки сусіда-Миколи не завершилися. Через певний час він знову пішов у господарство Василя, на подвір’ї якого, біля криниці, лежав хвильовий шифер, який чоловік "тихенько" переніс до себе у двір. Відтак, набуте злочинним шляхом майно Микола вирішив використати на користь свого господарства — оббив сусідським шифером підсобне приміщення у власному обійсті.  
    Відносно Миколи порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених частиною 2 та частиною 3 статті 185 Кримінального Кодексу України (Крадіжка), яку згодом було направлено на розгляд суду. Нещодавно Феміда засудила Миколу до одного з половиною року позбавлення волі, але йому відтерміновано покарання строком в один рік.

Схожі статті