+380673870816 +380673870816

Покатався на чужому Опелі

Вчора мешканцю села Гільча, що в Здолбунівському районі, 21-річному Віталію закортіло пригод. Після декількох чарок оковитої, хлопця потягнуло на "подвиги". Тож не гаючи часу, він вирішив "позичити" автомобіль Опель-Вектра у свого знайомого та відправитися у мандри. Про це повідомила прес-служба ВДАІ УМВС.
     Близько першої години ночі, коли господар автомобіля спокійно спав, Віталій крадькома вигнав з подвір'я Опеля. Вже за воротами він завів двигун, адже ключі запалювання були у замку та у веселому настрої поїхав у пошуках пригод спочатку до джерела Святого Миколая, а потім до села Миротин. 
     Нічна мандрівка закінчилася саме у Миротині, адже бак авто спорожнів і двигун не заводився. Викрадач покинув автомобіль та спокійнісінько пішов спати у покинутий будинок, що стояв неподалік. Коли господар Опеля, 46-річний мешканець села Гільча Валерій серед ночі прокинувся, то був шокований. Адже на місці автомобіля не виявив.
     Зателефонувавши до міліції, він розповів правоохоронцям про крадіжку. Близько п`ятої години ранку викрадене авто знайшли, а ще за декілька хвилин інспектори ДАІ будили сплячого Віталія. Освідчення у лікаря на стан сп`яніння показало, що навіть після сну, хлопець виявився нетверезий. Шкала алкотестера висвітила три проміле, що означає досить сильне алкогольне сп'яніння. 
     Віталія, котрий зізнався в крадіжці сусідського авто, доставили у Здолбунівський районний відділ міліції для з'ясування питань щодо нічного вояжу. Автомобіль працівники ДАІ тимчасово помістили на штраф майданчик.

Схожі статті