+380673870816 +380673870816

Податкова міліція Рівненщини виявила 93 злочини у сфері оподаткування

Рівень злочинності в економічній сфері постійно зростає. Якщо в минулому році податковою міліцією Рівненщини виявлено 86 злочинів, то за десять місяців цього року - вже на 7 злочинів більше. Третина справ - за ухилення від сплати податків. По 48 кримінальних справах вже завершено слідство, і вони направлені до суду. Про це повідомила прес-служба ДПА в Рівненській області.
      Викрито два гральні заклади. Припинено діяльність семи підпільних цехів з нелегального виробництва алкогольної продукції, вилучено лікеро-горілчаних виробів та спирту на 300 тисяч гривень.
     Співробітниками податкової міліції цьогоріч проведено блискавичну спецоперацію з припинення діяльності міжрегіонального "конвертаційного центру", організатори якого, чинили злочинні дії на території кількох областей, і встигли перевести в готівку майже 30 мільйонів гривень. Організаторам "конвертаційного центру" загрожує позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років. Користувачам "конверту", реальним підприємствам, доведеться повертати приховані таким злочинним методом несплачені податки.

Схожі статті