+380673870816 +380673870816

Пильність чоловіка допомогла затримати дует крадіїв із Костополя

Наприкінці серпня цього року до Костопільського райвідділу міліції зателефонував один із жителів села Борщівка цього ж району і повідомив, що невідомі особи щось завантажують у таксі. Міліціонери виїхали за вказаною чоловіком адресою. Про це повідомив відділ зв'язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     На той час село тільки прокидалося від сну. Місцева жителька 38-річна Світлана ранок присвятила тому, що вирішила навідатися до свого недобудованого будинку. На порозі майбутнього житла її чекала не зовсім приємна картина – з новобудови невідомі особи викрали устаткування для опалення житла. Засмучена жінка відразу повідомила про крадіжку, адже на придбання опалення вона витратила майже 6000 гривень. На здивування жінці їй повідомили, що слідчо-оперативна група Костопільського райвідділу міліції вже працює в її населеному пункті.
     Під час проведення оперативно-пошукових заходів міліціонерам стало відомо, що злочин скоїли 16-річний та 17-річний жителі Костополя. Хлопці вночі, зірвавши кріплення навісного замка, проникли до приміщення новобудови та винесли звідти устаткування для отеплення житла, яке заховали неподалік у траві. Розуміючи, що самі вони його не донесуть – викликали таксі. Однак, на прикрість юнаків машина приїхала не відразу, а тоді, коли на вулиці вже почало світати.
     За фактом крадіжки слідчі порушили кримінальну справу. Молодикам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Схожі статті