+380673870816 +380673870816

Першокласник злякався погроз та зателефонував до міліції

Не тільки дорослі, а й діти обізнані зі своїми правами. Млинівські міліціонери були здивовані, коли до них зателефонував семирічний мешканець райцентру Павло та заявив, що невідомий погрожував йому фізичною розправою. Оскільки працівники органів внутрішніх справ зобов’язані реагувати на всі повідомлення, то одразу ж
виїхали на місце події. Про це повідомила Олена Вішнякова, помічник начальника по взаємодії з громадськістю та ЗМІ Млинівського РВ.

     Семирічний Павло, учень першого класу одного з навчальних закладів селища, того дня разом зі своїм однокласником Сашком гуляли в дворі багатоповерхівки. В підвалі сусіднього будинку розташований спортивний клуб. Друзі почали кидати камінці у відкрите вікно. Зі спортивного залу вийшов юнак і попросив хлопчаків не бешкетувати. На зауваження діти відреагували, але, прийшовши додому, Павло зателефонував у міліцію. Щоправда, батьків про це не попередив. Пізніше хлопчина пояснив, що вчителі у школі їм пояснювали, як діяти, куди і за якими номерами телефонів звертатися, якщо нависла небезпека. Тому погрози на свою адресу хлопчина і сприйняв усерйоз.

Схожі статті