+380673870816 +380673870816

Очільник Рівненщини з робочою поїздкою відвідав столицю

Голова облдержадміністрації Василь Берташ і голова облради Юрій Кічатий взяли участь у засіданні Ради регіонів під головуванням Президента України Віктора Януковича. Найважливішим питанням порядку денного Глава держави назвав практичну реалізацію в Україні нової регіональної політики, яка має базуватися на ініціативності місцевої влади. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Водночас Віктор Янукович акцентував на необхідності якісного діалогу з громадянами. Глава держави зазначив, що триматиме на контролі цей напрям роботи.
     Нагадаємо, голова облдержадміністрації Василь Берташ для зручності краян практикує проведення виїзних прийомів громадян. Так, у п’ятницю, 24 лютого, очільник області вислухає жителів віддаленого Володимирецького району. Безперервний діалог з людьми дозволяє оперативно вирішувати найнагальніші проблеми краян, пояснює Василь Берташ. Так, вдалося погасити мільйонні борги з виплати одноразової допомоги матерям-героїням. Крім того, звернення з цього питання до Президента та Уряду не залишилися без уваги. Зокрема, з багатодітними матерями вже розраховуються за спрощеним порядком і вчасно.

Схожі статті