+380673870816 +380673870816

«Найбільш ефективне лікування – це, звісно, профілактика»,- Оксана Кондратишина (ВІДЕО)

В усьому світі від серцево-судинних захворювань вмирає більше людей, ніж від будь-яких інших хвороб. Причини виникнення цієї недуги тривіальні: погана екологія, стреси, недосипання, незбалансоване харчування, перенапруження. Лікар-кардіолог вищої категорії Оксана Кондратишина зазначає, більшість населення навіть не підозрює,що має проблеми із серцево-судинною системою. Тому, аби уникнути фатальних помилок варто звертати увагу на першочергові сигнали.

Оксана Кондратишина, лікар-кардіолог вищої категорії, лікар-консультант МЦ «АНІКО»:

- До проявів, які говорять про захворювання серцево-судинної системи належать такі симптоми: головні болі, головокружіння, запаморочення, задишка при незначному фізичному навантаженні. Коли людина піднімається на третій поверх і вона зявляється, то треба звертатися до лікаря: на коливання артеріального тиску, на набряки на ногах, на кашель, на біль у грудях.

Найпоширенішими серцево-судинними хворобами є ішемічна хвороба серця, гіпертонія, стенокардія, аритмія, серцева недостатність. Варто зазначити, що ці хвороби нині вражають людей не лише старшого віку, а й значно молодшого. Група ризику - населення 40-45 років. Та лікар-кардіолог Оксана Кондратишина переконана, найбільш ефективне лікування - це, звісно, профілактика.

Оксана Кондратишина, лікар-кардіолог вищої категорії, лікар-консультант МЦ «АНІКО»:

- Сучасна медицина має у своєму розпорядженні низку ефективних методик. Це електрокардіограма, ехокардіоскопія, велогометрія, тримілтест та холтировське моніторування. Всі ці методики проводяться на базі медичного центру «АНІКО».

Це все медичне обладнання сучасне, інноваційне та ефективне. Всього  лише за кілька хвилин пацієнт має результат, а лікар може без проблем призначати лікування. Разом з тим, у медичному центрі «АНІКО» пацієнти ніколи не зіштовхуються із такими одвічними проблемами як черги. Адже, тут намагаються робити максимально комфортні умови для кожного.

Ігор Шумлянський, лікар-консультант медичного центру «АНІКО»:

- На нашому сайті, де є рубрики, чисто інформаційні. Окрім  того, пацієнт може задати будь-яке запитання лікарю та отримати попередню інформацію щодо лікування, умов проведення діагностики. На сьогодні існує можливість навіть онлайн-конферернції. Працює колл-центр, де фахівці нададуть попередню інформацію, попередній запис на консультацію. Відповідно, пацієнт, прибувши у заклад, не очікує в чергах.

У медичний центр «АНІКО» звертаються пацієнти не лише з Рівненщини та нашого міста, а й з інших областей. Оскільки, тут працює мультидисциплінарна команда, яка дає можливість комплексно та оперативно провести обстеження і надати консультативну допомогу.

Тетяна, пацієнтка:

- Це кваліфіковані лікарі, сучасні передові технології, впевненість у тому, що ти потрапиш до лікаря без черги -  це попередній запис, зручне розташування, у центрі міста знаходиться, привітний персонал. Мене все влаштовує.

Медичний центр «АНІКО» знаходиться з адресою: м. Рівне, вулиця Княгиницького, 5а, 4-й поверх. Кабінет лікаря-кардіолога Оксани Контратишиної - №7. Також до спеціаліста можна звернутися за телефоном: 067-490-08-96.

Схожі статті