+380673870816 +380673870816

На засіданні міськвиконкому затвердили нові тарифи з обслуговування ліфтів

Чергове засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради відбулося без суперечок та закінчилося доволі швидко. На порядок денний винесли 17 питань. Чиновники встановлювали тарифи, обговорювали міську програму імунопрофілактики та вирішували чи буде цьогоріч випускний вечір до ранку. 
     В міську програму імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки з міського бюджету передбачили мінімальні суми. Адже, як запевняє начальник управління охорони здоров’я, Михайло Стичишин, ця програма розрахована на фінансування з різних бюджетів. 
     Тарифи на міські багатогабаритні автобуси загального користування встановили у сумі однієї гривні. Проте, самих автобусів досі немає. В свою чергу очільник міста запевняє, співпраця з інвесторами вже розпочалася. А кількість маршрутних таксі потрібно зменшувати і повертати до міста автобуси загального користування.
     Також на міськвиконкомі затвердили нову вартість послуг з технічного обслуговування ліфтів. У Рівному такі послуги надають дві фірми ПАТ "Рівнеліфт" та товариство з обмеженою відповідальністю "АРМ-ЕКО". Якщо раніше рівняни за користування ліфтом платили 26 копійок за квадратний метр житлової площі, то тепер сума збільшилася на 17 копійок. А в результаті цінової експертизи для одного ліфта встановили суму у 445 гривень. Проте, за таке рішення проголосували не всі. Член міськвиконкому, Андрій Бортнік не погоджується з підняттям тарифів. Він радить тим, хто приймає такі закони – перед тим як підвищувати плату на комунальні послуги, підрахувати скільки людина повинна віддати і яка сума у неї залишиться. У свою чергу, очільник міста Володимир Хомко заспокоїв рівнян. Суми у квитанціях зростуть лише після того, як встановлять тарифи з вивезення сміття, по водопостачанню та теплозабезпеченню.
     Окрім того, члени міськвиконкому затвердили графік роботи для суб’єктів підприємницької діяльності в ніч з 28 на 29 травня, до шостої ранку. Проте лише тим, які мають замовлення на випускні вечори. Отже цьогорічні випускники матимуть змогу веселитися до ранку, але без вживання алкогольних напоїв.

 


110518_Vukonkom_2 sferadesigner

Схожі статті