+380673870816 +380673870816

На Волині зафіксовано майже 100 випадків шахрайств

У цьому році на території Волині вже зафіксовано майже 100 випадків шахрайств. 
На території Луцька затримано двох жіночок – Ірину та Інну, котрі входили в довіру громадян, а відтак шляхом обману заволодівали чужим майном. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.

    Для прикладу: за окрему плату вони нібито пришвидшували видачу позик на серйозні суми. Але як тільки отримували винагороду, за ними й слід простигав. Встановлено, що Ірина та Інна причетні до вчинення 12 злочинів. 
    Ще один приклад шахрайства пов'язаний із житлом. Так, Володимир певний період проживав у квартирі знайомих. Зловживаючи довірою потерпілих, він зрештою заволодівав їхнім майном. Правоохоронцями доведено причетність чоловіка до вчинення 3 злочинів.
    Та найпоширенішими на території міста Луцька є шахрайства поблизу банківських установ, поштових відділень. Невідомі особи видивляються одиноких громадян старшого віку, які отримували пенсії або грошові перекази. Коли пенсіонери виходили на вулицю, спритники підкидали їм певну суму грошових коштів – "ляльку". Старенькі думають, що знайшли гроші, але відразу з’являлися двоє громадян: один нібито теж знайшов, а інший – загубив їх. Починали перераховувати кошти – і в результаті люди поважного віку залишаються без своїх заощаджень.

Схожі статті