+380673870816 +380673870816

На Волині викладач за успішну здачу іспитів вимагав у студентів гроші

Волинська міжрайонна прокуратура закінчила досудове слідство і спрямувала до Володимир-Волинського міського суду кримінальну справу, яка була порушена відносно заступника директора приватного вищого навчального закладу "Володимир-Волинський медико-технічний коледж" за одержання хабара. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Як з’ясовано досудовим слідством, освітянин у приватному вищому навчальному закладі "Володимир-Волинський медико-технічний коледж" працював на посаді заступника директора з навчально-виробничої практики і професійної підготовки. Окрім того, відповідно до наказів директора цього навчального закладу був членом державної кваліфікаційної комісії і брав участь в підсумковій атестації студентів. 
    Як службова особа, цей викладач діяв з корисливим мотивом, використовуючи при цьому свою посаду заступника директора та члена державної кваліфікаційної комісії. Він поставив вимогу перед студентами двох груп медико-технічного коледжу: за успішну здачу ліцензійованого інтегрованого іспиту "Крок-М" майбутні медики повинні заплатити йому по 1200 гривень кожен. За кілька днів корисливий освітянин таки отримав від 9 студентів хабар, який вимагав, в сумі 10 800 гривень. Чималу суму в гривнях йому передали на території Володимир-Волинського продовольчого ринку. А перед тим заступник директора коледжу у своєму службовому кабінеті отримав ще один хабар за обумовлену успішну здачу майбутнього іспиту - 2400 гривень від двох студентів коледжу.
    Корисливі оборудки підприємливого викладача, поєднані з вимаганням грошей від студентів, припинили правоохоронці. Тепер на викладача – хабарника чекає покарання, передбачене Кримінальним кодексом України: позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Схожі статті