+380673870816 +380673870816

На Волині у результаті корупційних діянь чиновниця "збагатилася" на 46 тисяч гривень

Органи прокуратури Волинської області закінчили досудове слідство та скерували до суду кримінальну справу, порушену відносно службової особи одного з райвідділів УМНС України у Волинській області за ознаками злочину, передбаченого ч. ч.2, 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України - заволодіння чужим майном службовою особою шляхом зловживання службовим становищем, службове підроблення. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Досудовим слідством з'ясовано, що жінка працювала начальником фінансово-економічної служби одного з райвідділів Управління Міністерства надзвичайних ситуацій України у Волинській області. Корупційні злочини посадовець органу державної влади скоїла двічі: впродовж 2010 року та повторно – за період з січня по жовтень 2011 року, підробивши відомості для виплати грошового забезпечення атестованим працівникам цього райвідділу. В результаті таких корисливих дій державний службовець заволоділа бюджетними коштами на загальну суму 46 317, 14 гривень.
     Як повідомив начальник відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством Володимир Заплотинський, чиновниці загрожує покарання, передбачене Кримінальним кодексом України: позбавлення волі строком до 8 років.

Схожі статті