+380673870816 +380673870816

На Волині у горе-матері через пиятику відібрали дитину

Прокуратура Турійського району порушила кримінальну справу щодо горе-матері, яка, зловживаючи алкоголем, завдала істотної шкоди здоров’ю дитини. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Прокуратура Турійського району порушила кримінальну справу щодо місцевої громадянки за фактом злісного невиконання нею обов’язків по догляду за дитиною за ознаками складу злочину, передбаченого ст.166 Кримінального кодексу України.
Як повідомив старший помічник прокурора області з питань захисту прав і свобод дітей, прокурорською перевіркою, яку провели працівники прокуратури Турійського району, встановлено, що нерадива матір впродовж тривалого часу не виконувала свої обов’язки по догляду за маленькою донькою. Залишала крихітку без будь-якого нагляду, не турбувалась про здоров’я і створення безпечних умов перебування за місцем проживання, занедбала її виховання. Ненька-порушниця обмежувала дівчинку в харчуванні, необхідному одязі, штучно створила несприятливі побутові умови для проживання в будинку, де вони мешкали. А дитячі гроші молода жінка витрачала на придбання алкогольних напоїв.
    Маленьку Анастасію примусово госпіталізували в дитяче відділення Турійської районної лікарні. Медичні працівники виявили у дитини цілий ряд захворювань, як судомна готовність,гострий бронхіт, гіпоксично-ішемічне ураження, затримка психомовного розвитку, зниження імунітету, які, згідно з актом судово-медичного обстеження, завдали істотної шкоди здоров’ю дівчинки.
    Тепер жінці загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від двох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Схожі статті