+380673870816 +380673870816

На Волині спритники сокирою обрубали телефонний зв'язок

У Луцьку працівники Державної служби охорони на гарячому затримали двох осіб, які за допомогою сокири вирубали близько 40 метрів магістрального телефонного кабелю. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    На пульт централізованого спостереження Луцького відділу Державної служби охорони надійшов сигнал тривожної сигналізації із магістральних телекомунікаційних ліній зв’язку однієї з компаній. За вказаною адресою оперативно вирушив наряд групи затримання, який уже через декілька хвилин проводив обстеження об’єкта. Довго правоохоронцям шукати не довелося. При огляді підвального приміщення будинку, що знаходиться в Луцьку, міліціонери спочатку почули, а потім і побачили горе-шукачів легкої наживи.
    Затриманими виявилися 33-річні мешканці Луцька, котрі, до слова, проживають на тій же вулиці, буквально у сусідньому будинку. Практично за лічені хвилини чоловіки за допомогою звичайнісінької сокири залишили без телефонного зв’язку цілий квартал обласного центру, зокрема й свої квартири. Всього без телефонного зв’язку залишилося майже 5000 абонентів. За попередніми даними, крадії пошкодили біля 40 метрів магістрального кабелю, вага якого – більше 200 кілограмів.
    Наразі вирішується питання про порушення кримінальної справи за ст. 185 (Крадіжка) КК України, яка передбачає покарання у вигляді штрафу або позбавлення волі терміном до трьох років.

Схожі статті