+380673870816 +380673870816

На Волині племінниця задушила 73-річну тітку

Жителів села Кутрів Горохівського району сколихнула страшна звістка: племінниця задушила свою тітку. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
     Вкоротила віку 73-річній Тамарі донька рідної сестри – Світлана, котра раніше жила в Запорізькій області. Сама ж бабуся і звернулася до племінниці з проханням, аби та її доглянула, натомість обіцяла оформити на неї документи на хату. Світлана довго не вагалася, приїхала жити на Волинь. Але одразу після її приїзду, у листопаді 2011 року, селом стали ширитися чутки: мовляв, жінка частенько заглядає в чарку. Та й сама бабця розповідала сусідам, що родичка знущається над нею.
    Мабуть, терпець старенькій увірвався: вранці, 2 лютого вона зателефонувала соціальному працівникові і повідомила про те, що племінниця вкотре побила її і забрала 800 гривень. Коли працівник навідалася в оселю Тамари, жінка вже була мертвою.
    На шиї померлої виявлено сліди удушення. У вбивстві бабці підозрюють 45-річну Світлану. Правоохоронці затримали жінку. Порушено кримінальну славу за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України.

Схожі статті