+380673870816 +380673870816

На Волині парочка пограбувала чоловіка, щоб погуляти "на халяву"

50-річний мешканець селища Жовтневе Іваничівського району Віктор, трохи хильнувши оковитої, додому повертися не поспішав. У руках чолов’яга тримав пакунок із пивом та продуктами. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
    Чоловіка помітили місцеві мешканці 39-річна Ілона та 48-річний Василь, котрі теж були "під мухою". Грошей у них уже не було, а душа ще бажала свята. Зрозумівши, що чоловік добряче випив, парочка вирішила пограбувати його. Підбігши до потерпілого, п’янички декілька разів вдарили Віктора, вирвали з рук пакунок і втекли. Здобутий "трофей" вони "знищили" відразу в під’їзді одного з будинків.
    На цьому можна було б поставити крапку. Однак на теренах краю якраз триває операція "Візит". Тож у гості до потерпілого, через декілька днів після інциденту, завітав дільничний інспектор. Віктор, оговтавшись від подій, про цей прикрий випадок розповів міліціонеру. У результаті за грабіж правоохоронці затримали Ілону та Василя. Нині вирішується питання про порушення кримінальної справи. Триває перевірка.

Схожі статті