+380673870816 +380673870816

На Рівненщині затримали молодшого інспектора виправної колонії, який постачав засудженим наркотики

Прокуратурою Рівненської області порушено кримінальну справу відносно молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки Городищенської виправної колонії за фактом незаконного придбання, зберігання та перевезення з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів, а також перевищення влади за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.307 та ч.1 ст.365 Кримінального кодексу України. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
    Встановлено, що ця службова особа, умисно, в порушення вимог ст.12 Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" за винагороду в розмірі 300 гривень зберігала з метою передачі одному із засуджених вказаної виправної установи особливо небезпечний наркотичний засіб – марихуану масою 11 г.
    Під час спроби зайти на територію колонії інспектор був затриманий співробітниками УСБУ в Рівненській області. Нині він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання Рівненського МВ УМВС, судом строк затримання підозрюваного продовжено до 10 діб.
    Кримінальна справа перебуває в провадженні слідчого в особливо важливих справах відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством прокуратури області.

Схожі статті