+380673870816 +380673870816

На Рівненщині засуджено 6 чоловіків, які займалися збутом наркотиків

Кузнецовський міський суд виніс вирок у кримінальній справі, порушеній СБУ стосовно 6 учасників організованої злочинної групи, які протягом 2010-2011 років розповсюджували наркотичні засоби і психотропні речовини в особливо великих розмірах. Про це повідомив прес-центр СБ України.
     Встановлено, що 30-річний житель міста Кузнецовськ відбувши термін покарання за розбій та вимагання, створив і очолив стійке злочинне угруповання, до складу якого залучив п’ятьох місцевих жителів (троє з яких також були раніше засуджені до різних термінів покарання за крадіжки і зберігання наркотиків) та організував дилерську мережу з розповсюдження наркотичних засобів. Угруповання скуповувало наркотичні засоби на території Рівненської та Волинської областей та реалізовувала наркотики наркозалежним особам Кузнецовська.
     Вироком суду шістьох учасників організованого злочинного угрупування визнано винними у вчиненні злочинів та призначено покарання: організатору наркобізнесу - у вигляді позбавлення волі строком на 5 років, інших учасників — від 1 року і 3 місяців до 4 років позбавлення волі.

Схожі статті