+380673870816 +380673870816

На Рівненщині за три тижні із-за безвідповідальності дорослих зникло двоє трирічних дітей

Ще не встигла мати трирічної Інни оговтатися після подорожі донечки маршрутним таксі містом Рівне. Нагадаємо, подія сталася 23 лютого цього року. Тоді маля "відбилося" від групи, яка разом з вихователькою дитячого садочка була на екскурсії, як естафету у малолітньої "мандрівниці" перейняв її одноліток – житель Рокитнівського району Володя. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.

Напередодні Міжнародного жіночого дня мати хлопчика займалася по господарству, а в хаті спала двомісячна дитина. Синочок в цей час бавився на подвір’ї. Та варто було матері на декілька хвилин відволіктися, як Володя вирішив пройтися вулицями районного центру. Перелякана ненька одразу ж побігла шукати сина, тим паче, що їх будинок розташований неподалік переїзду.

Та в трирічного хлопчика мабуть були свої плани, бо помандрував він до супермаркету, де його і помітила односельчанка, яка одразу зателефонувала в міліцію. Але ще до приїзду правоохоронців малий розговорився з тітонькою та розповів, як його звати та хто його батьки. В цей час до них підбігла і мати, яка забрала його додому.

На Рівненщині за три тижні із-за безвідповідальності дорослих зникло двоє трирічних дітей

Схожі статті