+380673870816 +380673870816

На Рівненщині виявлено факти неправомірного перерахування коштів з державного бюджету

Прокурорські перевірки свідчать, що мають місце в області порушення кримінально-караного характеру при використанні коштів стабілізаційного фонду держбюджету, виділених для реалізації інвестиційних проектів з технічного переоснащення та капітального ремонту житлових будинків та ліфтів. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Саме такий факт виявили працівники прокуратури у Рівненському районі. Директор одного із приватних підприємств безпідставно включив до акту приймання виконаних підрядних робіт по ремонту житлового будинку в смт. Квасилів витрати на виплату заробітної плати працівникам даного підприємства та подав ці відомості до Головного управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації. Внаслідок таких дій приватному підприємству неправомірно перераховано кошти стабілізаційного фонду державного бюджету. 
     За цим та ще одним аналогічним фактами прокурором Рівненського району порушено та розслідувано 2 кримінальні справи, загальна сума збитків у яких становить 70 тисяч гривень. Вказані кримінальні справи скеровано до суду.

Схожі статті