+380673870816 +380673870816

На Рівненщині судитимуть працівників "Ощадбанку", які викрали зі сховища понад 5,5 мільйонів гривень

На Рівненщині судитимуть організовану злочинну групу з числа працівників "Державного ощадного банку України", які викрали зі сховища банку понад 5,5 мільйонів гривень. Про це повідомив прес-центр СБ України.
    Завершено досудове слідство у кримінальній справі стосовно трьох працівників банку, які вчинили розкрадання готівкових коштів зі сховища «Ощадбанку» на суму понад 5,5 мільйонів гривень.
    Досудовим слідством встановлено, що організатором групи була головний бухгалтер Рівненського обласного управління АТ "Ощадбанк". Жінка давала вказівки завідуючій сектору касових операцій отримувати готівкові кошти зі сховища та передавати без оформлення будь-яких документів колишньому старшому контролеру-касиру сектору касових операцій, яка в подальшому передавала кошти керівниці. 
    Кримінальна справа стосовно трьох працівниць банку за ч.3 ст.28, ч.5 ст.191 (заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах, вчиненому організованою групою) ч.1 ст.200 (незаконні дії з документами на переказ) та ч.2 ст.362 (несанкціоновані зміни інформації, яка обробляється в ЕОМ (комп’ютерах), вчинені особою, яка має право доступу до неї, за попередньою змовою групою осіб) кримінального Кодексу України із затвердженим обвинувальним висновком скеровано до Рівненського міського суду. На майно обвинувачених накладено арешт у розмірі понад 6,6 мільйонів гривень.

Схожі статті