+380673870816 +380673870816

На Рівненщині саморобний вогнепальний пристрій став причиною смерті пенсіонера

Не стали на пересторозі 66-річному мешканцю Костополя Рівненської області застереження, які регулярно друкуються на сторінках місцевих засобів масової інформації про добровільну здачу вогнепальної зброї. Бо саморобний пристрій для стрільби він не просто зберігав у себе дома, а й надійно приховав його від стороннього ока, адже навіть рідні Олега не знали про існування даного пристрою. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.

Практика свідчить, що жарти зі зброєю недоречні, її власники наражаються на небезпеку самі та ставлять під загрозу життя і здоров'я інших людей. Так, до чергової частини Костопільського РВ надійшло повідомлення від 62-річної Надії, що вона виявила вдома тіло свого чоловіка.

На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група Костопільського РВ УМВС України в Рівненській області. Перед правоохоронцями постала страшна картина – в підсобному дерев’яному приміщенні лежав закривавлений чоловік. Як згодом з’ясували оперативники, причиною смерті стало необережне поводження із саморобним пристроєм, пристосованим для стрільби. Згідно з висновками суд-медексперта, куля влучила у праву сторону грудей і застрягла в легенях - внаслідок чого чоловік помер раптово.

Загиблого доставили в морг Костопільської ЦРЛ, а металевий предмет травмуючої дії, від якого загинув костопільчанин, направлено на дослідження до НДЕКЦ при УМВС для підтвердження того, що це є вогнепальна зброя, виготовлена в кустарних умовах.

Схожі статті