+380673870816 +380673870816

На Рівненщині правоохоронці затримали ґвалтівника

Він був засуджений за зґвалтування, потім знову скоїв аналогічний злочин. Та на цьому не закінчилося. Переховуючись в одному з монастирів Рівненської області, зґвалтував ще одну жінку. Про це повідомила Інна Березовська, начальник ВЗГ УМВС України в Рівненській Області.
     За "гарячими" слідами його затримали правоохоронці Рівненщини. 23-річний Віктор, житель Косівського району Івано-Франківської області, на своєму рахунку має вже одну судимість за зґвалтування. У 16 років він потрапив за грати. У жовтні минулого року чоловік покинув стіни тюрми. Після шести років позбавлення волі Віктор цієї справи не залишив. Так 1 грудня на Івано-Франківщині він знову скоїв аналогічний злочин, зґвалтувавши неповнолітню. Втім цього разу вирішив уникнути покарання. Чоловік у січні цьогоріч поїхав на Рівненщину, сказавши батькам, що на заробітки. У лютому він став послушником одного з рівненських монастирів. Покинувши стіни храму, Віктор подався у село. Зустрівши пізно ввечері 25-річну Світлану та застосувавши до неї фізичну силу, зґвалтував її.
     Ґвалтівника затримали острозькі міліціонери. У той момент він перебував у келії. Аби затримати підозрюваного, міліціонерам довелося виламати двері. Проти 23-річного Віктора порушено кримінальну справу. Наразі він знаходиться в Рівненському СІЗО. За такі злочини передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.

Схожі статті