+380673870816 +380673870816

На Рівненщині правоохоронці викрили сімейного лікаря на виготовленні і збуті фальсифікованих COVID-сертифікатів

Фото відділу комунікації поліції Рівненської області

Слідчі відділення №6 (м. Здолбунів) за погодженням із місцевою прокуратурою вчора, 15 лютого, повідомили про підозру 29-річному лікарю однієї із амбулаторій сімейної медицини у скоєнні злочинів, передбачених трьома статтями КК України. 

За оперативного супроводу працівників УСБУ в Рівненській області, відділу протидії кіберзлочинам у Рівненській області, процесуального керівництва Здолбунівської окружної прокуратури поліцейські провели обшук у кабінеті лікаря. За його результатами вилучили фальсифіковане міжнародне свідоцтво про вакцинацію, мічені гривневі купюри, ноутбук та інші речові докази, які мають суттєве значення у справі.  

У рамках кримінального провадження, відкритого за фактами несанкціонованих дій із інформацією, яка обробляється в автоматизованих системах, складання та видачі завідомо підроблених офіційних документів та прийняття неправомірної вигоди (частина 1 статті 362, частина 2 статті 358, частина 3 статті 354 КК України), слідчі встановили, що 29-річний лікар однієї з амбулаторії сімейної медицини за 1500 гривень виготовив завідомо неправдивий паперовий варіант міжнародного свідоцтва про щеплення від COVID-19, вніс завідомо неправдиві відомості до електронної системи охорони здоров’я України, згенерувавши міжнародне свідоцтво про вакцинацію. 

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. 

Слідчі дії тривають.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

Схожі статті