+380673870816 +380673870816

На Рівненщині працюють представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Фото пресслужби РОДА

У рамках робочого візиту відбулася зустріч регіональних представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Вікторії Пєхової та Андрія Преподобного з першим заступником голови адміністрації Сергієм Подоліним.

Обговорили питання, які стосуються організації заходів на прикордонній території, інформаційної політики та співпраці з органами місцевого самоврядування. Повідомляє пресслужба РОДА.

«Дуже часто про правопорушення дізнаються із постів у соцмережах, втім першочергово потрібно інформувати державні органи влади. У свою чергу, органи влади повинні реагувати на думку та реакцію громадськості», - зазначила регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в північних областях Вікторія Пєхова.

Звернули увагу і на проблемні питання, що впливають на додержання прав громадян у сфері соціального захисту, охорони здоров’я, порушення права на доступ до публічної інформації.

«Працювати на випередження, а не наздоганяти ? пріоритет, якого дотримуються в Рівненській облдержадміністрації. Важливо оперативно реагувати на виклики часу, адже рішення, які приймаємо ? ключовий компонент для дотримання прав людини. Саме тому співпраця з органами місцевого самоврядування і громадськістю ? першочергове завдання у будь-якій справі. Результатом партнерства є обговорення важливих аспектів забезпечення та захисту прав і законних інтересів людини, співпраця щодо розгляду та реагування на звернення громадян, а також втілення у життя спільних ініціатив», ? наголосив Сергій Подолін.

У рамках візиту ще відбудуться робочі зустрічі з керівництвом місцевих органів влади, а також представниками громадськості.

Схожі статті