+380673870816 +380673870816

На Рівненщині питання доступу до інформації лишається відкритим

     Вони провели розслідування, яке показало – чиновники на Рівненщині приховують від людей та журналістів результати своєї роботи. Підтвердженням цьому є багато яскравих фактів. Один із них трапився на минулому тижні, 7 квітня, коли журналістів не пустили на засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства. Опорівці до цього факту ставляться неоднозначно, тому планують ретельно розібратися.

     Загалом, "Опора" у рамках свого розслідування надіслала 8 запитів до обласної ради, 15 – до облдержадміністрації та 22 – до Рівненської міської ради. У чиновників вони запитували про штат того чи іншого управління, заробітні плати, премії, результати роботи за певний період та резюме начальника, де буде вказано його освіту, попереднє місце роботи тощо. В результаті отримали лише 4 відповіді, з них 2 - не на поставлені питання.

     Олександр Курсик уже не перший рік у журналістиці. Розповідає – стикався з різними ситуаціями. Але те, що на Рівненщині доступ до інформації обмежується – факт.

     Як змінити ситуацію – міркували гуртом. Серед версій був як бойкот чиновникам, так і публічне обговорення. Голова постійної комісії облради з правових питань, гласності, депутатської діяльності, етики та регламенту, Степан Молчан, завіряє своїх колишніх колег – вже завтра це питання піднімуть на комісії.


110411_Opora sferadesigner

Схожі статті